Kaliteli Parke Döşeme Nasıl Yapılır? Dikkat Edilmesi Gerekenler Nedir?

Parke Döşeme Nasıl Yapılır?

Evinizin yeni bir görünüme ulaşmasını istiyorsanız parke döşemeden başlamanız en önemlisidir. Yaşam alanınızın en çok zamanı evinizde olduğu için size güzel bir hava katması ve hayatınızı güzelleştirmesi için parke döşeme dekorasyonda hala en önde yer almaktadır. 

Peki iyi bir parke nasıl döşenir?

Ev parkesi değiştirilmesinin ilk sebebi evin estetik yapıda olması ve canlılık katmasıdır. Diğer nedenleri tercih, yenilenme, eskidiği gibi sırılanabilir. Parke seçimi yaparken suya dayanıklı, sürtünmelere ekstra dayanıklı olması gerekmektedir. Parke zemini için kaliteli malzeme kullanılmalıdır. Aksi halde parkelerde kayma sorunları olacaktır. Bunun için ustanıza ayrıca özel nedenleri berlirtmenizde fayda var. Ama ilk önce şiltenin kaliteli ve uzun ömürlü olmasını söylemeniz gerekiyor. 

Odanısın ferah ve doğal görünmesi için eşyalarınıza oranlı renk seçimi yapmalısınız. Işık hesaplaması yaparak yönünü bu şekilde belirlemelisiniz ki güneş ışığını doğru odanın içine yayabilsin. 

Odanıza dekor katması en önemli sebep olduğu için bu nedenle şeritli seçimler ya da kare seçimleri yapabilirsiniz. Katalog dışında ürünü görmenizde fayda var ve seçimi katalogdan değilde birebir seçmenizde fayda vardır. Zemin konumlandırılmasının iyi yapılması gerekmektedir. Bu nedenle iyi bir parde döşemesi için iyi bir usta ve ustanın her zaman kullandığı kaliteli marka olması gerekmektedir. 

Parke döşeme hizmeti için proyolla.com’dan hizmet alabilirsiniz. 

Evinizin yeni dekorasyonu ya da eskiyen görünümünü Proyolla ustaları ile yenileyebilirsiniz. Hemen parka döşeme hizmeti almak için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir